0
loading...
FELCZYŃSKI
o nas

FELCZYŃSKI

Nasza filozofia

Wierzymy, że tylko najwyższej jakości dzwon jest w stanie przetrwać wieki, rozbrzmiewając pięknym donośnym głosem. Uważamy również, że połączenie długoletniej tradycji rodzinnej z nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie projektowania zawieszeń i obsługi dzwonów jest w stanie w pełni usatysfakcjonować naszych klientów, a tym samym przyczynić się do rozwoju naszej pracowni...

Dzwony to nasza wizytówka. Świadczą o nas jako producentach. Dzwony są często nazywane głosem Boga, dlatego też jakość ich dźwięku i ich wygląd musi spełniać najwyższe standardy. W przypadku trzech kryteriów jakości nie ma kompromisów.

FELCZYŃSKI

Nasze Wartości

Jakość dźwięku

Dzwon to instrument muzyczny, który podlega bardzo rygorystycznym standardom brzmieniowym. Jako jedyna ludwisarnia w Polsce poddajemy się regularnym badaniom kampanologicznym i certyfikujemy akustycznie nasze dzwony! Ciągle doskonalimy szablony naszych dzwonów! Udało nam się stworzyć szablon, który uszlachetnił dźwięk naszych dzwonów dzięki harmonicznemu skoordynowaniu tonów pobocznych oraz rozdźwięku.

Jakość materiału

Odpowiedni materiał wpływa nie tylko na wygląd dzwonów, ale także zapewnia harmoniczność dźwięku. Dzwony odlewamy z najwyższej jakości miedzi i cyny w niezmiennych proporcjach 78:22. Zachowanie tych wypracowanych przez wieki proporcji oraz czystych surowców daje gwarancję czystego dźwięku i estetycznego wyglądu.

Jakość wykończenia

Dzwon to też rękodzieło artystyczne, którego szata graficzna i wykonanie powinny być równie ważne jak to, z czego jest odlany i jak brzmi. Możemy wykańczać dzwony, nie używając przy tym żadnych sztucznych środków. Nasze dzwony są obrabiane ręcznie przez wykwalifikowanych cyzelerów, dzięki czemu jesteśmy w stanie nadać szacie graficznej indywidualny charakter dostosowany do potrzeb parafii i okoliczności.

Potwierdzenie jakości

Każdy dzwon odlany w naszej Pracowni otrzymuje świadectwo jakości potwierdzające jego parametry akustyczne i techniczne. Do świadectwa dołączana jest 25letnia gwarancja (ważna przy zachowaniu polityki gwarancyjnej naszej pracowni) Dodatkowo, na życzenie klienta, udostępniamy próbkę materiału odlewniczego. Dokumenty dzwonu stanowią nie tylko potwierdzenie ich jakości, ale także mogą być wyjątkową pamiątką odlania dzwonu. By móc w pełni cieszyć się uroczystością „narodzin dzwonów”, serdecznie zapraszamy na odlewy odbywające się w naszej odlewni w Przemyślu.

FELCZYŃSKI

ZNANE OSOBY

FELCZYŃSKI

Dlaczego my?

Wydarzenia

Zapraszamy do śledzenia naszych ważnych wydarzeń.

Referencje

Scroll
or hold