0
loading...
FELCZYŃSKI
Automatyka

FELCZYŃSKI

Rozwiązania wieżowe

Wspólnie z firmą RDUCH BELLS & CLOCKS jesteśmy w stanie zaoferować w pełni kompleksowe rozwiązania do każdej wieży kościelnej. W naszej ofercie oprócz samych dzwonów znajdują się ich zawieszenia, serca, konstrukcje oraz montaż dzwonów. Dzwony mogą być napędzane za pomocą najnowocześniejszej automatyki MT-3, która posiada niemiecki certyfikat jakości i bezpieczeństwa. Oferujemy również przepiękne zegary dostosowane wizualnie do potrzeb parafii oraz nowatorski system automatycznych żaluzji.

Nowoczesna automatyka dzwonów
Firmy RDUCH BELLS & CLOCKS

  • 1. Najwyższej klasy silniki liniowe, których praca została certyfikowana w niemieckim instytucie.


  • 2. Bezstykowa, nieawaryjna i bezpieczna praca dzwonów zgodna z normą DIN 4178.


  • 3. Dalekosiężne sterowanie pilotem - nawet do 800 m.


  • 4. Programowanie pracy dzwonów w trybach rocznych, miesięcznych lub tygodniowych. Dodatkowe programy i obsługa pracy młotka elektromagentycznego.


  • 5. Specjalne programy "łagodnego startu" oraz "wyciszania bicia dzwonów".


Schemat automatyki Firmy RDUCH BELLS&CLOCKS

System napędowy MT-3 produkcji firmy RDUCH BELLS & CLOCKS to połączenie silnika liniowego oraz nowoczesnego, bezstykowego sterowania pracą dzwonu. Może napędzać zarówno małe sygnaturki, jak i największe dzwony, takie jak np. dzwon Bł. Władysław o wadze 10 ton na warszawskim Ursynowie odlany w naszej Pracowni.

Układ napędowy firmy RDUCH BELLS & CLOCKS wprowadza płynny rozruch i łagodne hamowanie. W trakcie dzwonienia energia jest tak dozowana, że nie zrywa dzwonu z taktu i nie powoduje nieharmonijnej pracy. W systemie RDUCH BELLS & CLOCKS tym wszystkim zajmuje się mikroprocesor. Bezstykowy czujnik cyfrowy kontroluje pracę dzwonu. Zastosowano tu unikalne funkcje pracy dzwonów, takie jak "łagodny start" czy "wyciszanie bicia dzwonów". System napędowy firmy RDUCH BELLS & CLOCKS jako jedyny opiera się na niemieckich normach dotyczących kąta wychylenia i ilości uderzeń na minutę określanych dla każdej wielkości dzwonu osobno.

Sterowanie pracą dzwonu

Oferujemy intuicyjny, prosty w obsłudze a zarazem najbardziej zaawansowany programator Unibell, który umożliwia zaprogramowanie pracy dzwonów na cały rok liturgiczny. Istnieje możliwość ustawienia dodatkowych programów specjalnych, programów miesięcznych lub tygodniowych. System obsługuje również wybijanie gongów i pracę młotków elektromagnetycznych. Posiada wbudowany automatyczny system zmiany czasu DCF.

Nowość - pierwszy w Polsce programator dotykowy, który jeszcze bardziej ułatwia intuicyjną pracę z dzwonami.

FELCZYŃSKI

Dbamy o wszystkie aspekty

Automatyczne żaluzje

W partnerstwie z Firmą RDUCH BELLS & CLOCKS specjalizujemy się w automatyzacji żaluzji w dzwonniach.

Zegary wieżowe
Następna nasza realizacja
Scroll
or hold